Szanowna Pani, Szanowny Panie,

Miasto Szczecinek aktualnie prowadzi działania zmierzające do pozyskania środków na utworzenie nowej przestrzeni edukacyjno-naukowej, jaką ma być w przyszłości planetarium astronomiczne. Obiekt ten w założeniu ma stać się instytucją popularyzującą naukę i innowacje, a także sprzyjać wzmocnieniu oferty turystycznej i popularno-naukowej  miasta.

Wobec powyższego prosimy Panią/Pana o wypełnienie krótkiej ankiety związanej z oceną aktualnej oferty turystycznej, rozrywkowej i edukacyjnej Miasta Szczecinek. Pani/Pana opinie będą stanowiły dla nas bardzo ważny element w działaniach związanych ze staraniami o pozyskanie funduszy na utworzenie planetarium.

Ankieta jest całkowicie anonimowa, a uzyskane informacje przedstawione zostaną wyłącznie w formie zbiorczego opracowania.

Z góry dziękujemy za pomoc i poświęcony czas.

  1. Czy jest Pan(i) mieszkanką/mieszkańcem województwa zachodniopomorskiego?
  2. Czy jest Pan(i) mieszkanką/mieszkańcem Miasta Szczecinek
  3. Jeśli jest Pan(i) osobą spoza Szczecinka, proszę wskazać, jak często odwiedza Pan(i) Szczecinek w celach turystycznych lub rozrywkowych?
  4. Jak ocenia Pan(i) ofertę kulturalno-rozrywkową Szczecinka?
  5. W jakich okolicznościach najczęściej korzysta Pan(i) z oferty instytucji kultury/rozrywki w Szczecinku?
  6. W jaki sposób najczęściej korzysta Pan(i) z oferty instytucji kultury w Szczecinku?
  7. Z jakich źródeł czerpie Pan(i) informacje na temat aktualnej oferty / wydarzeń odbywających się w Szczecinku?
  8. Proszę zaznaczyć wszystkie źródła, z których najczęściej Pan(i) korzysta.
    Informacja Informacja Miasto Szczecinek prowadzi działania zmierzające do utworzenia planetarium, które w założeniu ma stać się instytucją popularyzującej naukę i innowacje wśród młodzieży, mieszkańców i turystów. Oprócz nowego obiektu, w którym znajdzie się kino sferyczne przeznaczone do pokazów astronomicznych, sala dydaktyczno-konferencyjna itp. planowane są działania związane z wdrożeniem programu dydaktycznego skierowanego do dzieci i młodzieży oraz dorosłych mieszkańców, w celu propagowania nauk ścisłych i ich rozwoju w tym zakresie. Poniżej przygotowano listę pytań odnoszących się do proponowanych zmian. Prosimy o wyrażenia Pani/Pana opinii o przygotowanych propozycjach działań oraz ewentualne wskazanie własnych pomysłów na rozwój oferty kulturalno-edukacyjnej związanej z utworzeniem planetarium w Szczecinku.
  9. Czy Pani/Pana zdaniem utworzenie planetarium w Szczecinku to dobry pomysł?
  10. Czy Pani/Pana zdaniem utworzenie planetarium może przełożyć się na wzrost zainteresowania ofertą kulturalną i turystyczną Miasta Szczecinek?
  11. Czy był(a)by Pani/Pana zainteresowana/zainteresowany odwiedzeniem planetarium po jego utworzeniu?
  12. Z kim prawdopodobnie odwiedzi Pani/Pan planetarium w przyszłości?
  13. Co mogłoby Panią/Pana zachęcić do odwiedzenia planetarium w przyszłości?
  14. Co Pani/Pana zdaniem może utrudniać/zniechęcać do odwiedzin planetarium?
  15. Czy Pani/Pana zdaniem planetarium poprawi ofertę/atrakcyjność turystyczną, rozrywkową i edukacyjną regionu?
  16. Czy Pani/Pana zdaniem planetarium oraz wykorzystanie nowoczesnych form edukacji może pozytywnie wpłynąć na wzrost zainteresowania dzieci i młodzież przedmiotami ścisłymi i karierą naukową?
  17. Czy Pani/Pana zdaniem planowane działania związane z utworzeniem planetarium przełożą się na wzrost liczby osób odwiedzających Szczecinek?
  18. Metryka
  19. Płeć
  20. Wiek
  21. Wykształcenie
  22. Dziękujemy za udział w badaniu